"TÜYAP ESKİŞEHİR 2019 EV'LENİYORUZ, MOBİLYA, KOZMETİK VE KİŞİSEL BAKIM FUARLARI ZİYARETÇİ REKORU KIRDI

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş tarafından 21 – 24 Şubat 2019 tarihlerinde düzenlenen Eskişehir 2019 EV’leniyoruz,, Mobilya, Kozmetik ve Kişisel Bakım Fuarları stand açan firmaları ve ziyaretçileri memnun etti.
 
T.C. Eskişehir Valiliği ve Eskişehir Büyükşehir Belediyesinin değerli destekleri beraberinde, Eskişehir Ticaret Odası işbirliği ve KOSGEB’in desteği ile düzenlenen fuarlar 21 – 24 Şubat 2019 tarihlerinde ETO – TÜYAP Fuar Merkezi’nde gerçekleşti.
 
45.985 Kişi Ziyeret Etti
 
Bu yıl Eskişehir’de ilk kez düzenlenenen ve Eskişehir, Kütahya, Bilecik, Afyon, Ankara, Konya ve bölgede yer alan diğer illerden gelen ziyaretçiler Eskişehir EV’leniyoruz, Mobilya, Kozmetik ve Kişisel Bakım Fuarına akın etti. Büyük ilgi odağı olan fuarları İç Anadolu Bölgesi başta olmak üzere ülke genelinden toplam 45.985 kişi ziyaret etti. Zengin içeriği ile birçok sektörü içinde barındıran Fuarlar, bölge ekonomisine olumlu katkılar sağlayarak ticari işbirliklerin geliştirilmesine olanak sağladı.
 
FUARDA DÜZENLENEN GÖRKEMLİ  DEFİLELER VE SAHNE ŞOVLARI ZİYARETÇİLERİN YOĞUN İLGİSİYLE KARŞILAŞTI
 
Ziyaretçiler 21 – 24 Şubat tarihlerinde düzenlenen Gelinlik Defilesi, Kına Gecesi Ritüeli, Orkestra, Dans ve Sahne Performansları, Gezici Orkestra, Saç ve Makyaj Şovları ile sezonun tüm yeniliklerini yakından görme fırsatı yakaladı. Fuar, defile ve organizasyonlarla adeta bir festivale dönüştü. Birbirinden güzel gelinliklerin, organizatörlerin, düğün salonlarının, düğün hazırlıkları ile ilgili sektörlerin, mobilyaların, beyaz eşyaların ve her türlü ev eşyasının görücüye çıktığı stantlarda, ziyaretçiler fuara özel kampanyalardan yararlandı.
 
FUARDA ESKİŞEHİR VE BÖLGE EKONOMİSİNE BÜYÜK KATKI
 
Bölge genelinden fuarı ziyaret etmeye gelen, evlilik hazırlıkları süreçleriyle ilgili ihtiyaçlarını fuardan karşılayan binlerce çift ve evini yenileyecekler, stant açan firmaların önemli satışlar gerçekleştirmelerini sağladı. Şehir ve bölge ekonomisine, kendi sektörlerinde hareketlilik getirmeyi hedefleyen fuarlar, 4 gün boyunca önemli ticari bir hacim yarattı. Aynı zamanda tüm markalara, ürün, hizmet ve vizyonlarını onbinlerce ziyaretçiye tanıtma fırsatı sundu.
 
STANT AÇAN FİRMALAR ÇOK MEMNUN
 
TÜYAP Eskişehir tarafından ETO – TÜYAP Fuar Merkezinde ilk kez organize edilen Eskişehir EV’leniyoruz, Mobilya, Kozmetik ve Kişisel Bakım Fuarı, gelinlik, damatlık, abiye kıyafet, düğün organizasyonu, çeyiz, halı, mobilya, beyaz eşya, ev elektroniği sektörünü buluşturan bir platform olma başarısına ulaştı. Stant açan firmaların tamamına yakını gelecek yıl düzenlenecek 2. EV’leniyoruz, Mobilya, Kozmetik ve Kişisel Bakım Fuarı’na katılacaklarını ve memnuniyetlerini belirtti.
 
Saygılarımızla,
 
TÜYAP ESKİŞEHİR